ATHENA INTERNATIONAL - O NÁS

Athena International Company organizuje podujatia zamerané na zaujatie a zábavu ľudí v historických centrách miest, výstavných komplexoch a nákupných centrách, čím zároveň podporuje vzájomnú kultúrnu výmenu medzi rôznymi krajinami.

Spoločnosť Athena má dlhoročné skúsenosti s organizáciou verejných podujatí a plánovaním rozsiahlych projektov aj v turistickom a sociálnom kontexte - často v spolupráci s miestnymi inštitúciami.

Umenie talianskej chuti je jedným z tématicky zameraných trhov, ktoré Athena organizuje. Na tomto trhu sa zúčastňujú starostlivo vybraní obchodníci a predstavujú to najlepšie z talianskej kultúry a kuchárskych tradícií. V roku 2014 partnerskí vystavovatelia predstavili tento trh v 25 rôznych nemeckých mestách aby uspokojili požiadavky ľudí, ktorí ocenia talianske špeciality, napríklad známe sicílske mandľové pečivo, rôzne druhy ovčích a kozích syrov z horských regiónov, parmezán, parmskú šunku i možno menej známe no lahodné párky a salámy s hľuzovkami a diviačím mäsom z Toskánska.

V roku 2015 sa budú v Nemecku opäť konať trhy Umenie talianskej chuti, navštívia nové mestá aj s ponukou typických talianskych jedál

Pre bližšie informácie o našich produktoch a najbližších podujatiach nás môžete kontaktovať na e-mail adrese: info@athenainternational.eu

Visit our parnter site:

ĎALŠIE NAŠE TÉMATICKÉ PODUJATIA

  1. Domus Mea je projekt o historickom vývoji talianskeho stravovania od Starovekého Ríma po súčasnosť, spojený s ochutnávkou starovekých i súčasných jedál. Tento projekt je veľmi vhodný na umiestnenie v obchodných centrách.
  2. Európsky trh Spája vystavovateľov z rôznych krajín.
  3. Gurmánov sprievodca ponúka odborný kurz zameraný na prípravu talianskych receptov.
    Vzdelávací projekt o princípoch dobrého a zdravého talianskeho varenia.